Havacılık ve Teknolojinin Buluşma Noktası
Haritaevi, 2006 yılında, mekansal bilgi sistemlerinin farklı uygulama alanlarına odaklanmak üzere kurulmuştur.
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,page-child,parent-pageid-24239,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

İŞİMİZ GÜCÜMÜZ; MEKANSAL BİLGİ. HAVALİMANLARI İÇİN COĞRAFİ ANALİZ ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ

Haritaevi, 2006 yılında, mekansal bilgi sistemlerinin farklı uygulama alanlarına odaklanmak üzere kurulmuştur. Yazılım projelerimizin temelleri, 2012’de Bilkent Üniversitesi Cyberpark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde atılmıştır.

Özellikle Havacılık sektörüne farklı kaynaklardan ürettiğimiz verilerle coğrafi analiz çözümleri sunuyoruz.

 

  • Mülkiyet ve Kadastro Bilgisi
  • Belediye, Kamu Deneyimi
  • Yazılım ve GIS Veri İşçiliği
  • Literatür ve Standart Hakimiyeti
  • Sektördeki İlk ve Öncü Projeler
  • Multidisipliner Takım
  • Alanında Otorite Olarak Kabul Edilen Akademik Danışmanlar
  • Ulusal ve Uluslararası İşbirliği

 

 

 

Önemli miktarda veriyi kullanmaktan korkmuyoruz. Müşterilerimize doğru çözümler sunmak için yüzlerce tablo, milyonlarca satır ve kod sayfasını ele alıyoruz.

 

MIS / GIS iş fikirlerimizle, özellikle mühendislik, havacılık ve yönetim alanlarında yenilikçi ürünler geliştirmek için çalışıyoruz.

YÖNETİCİLERİMİZ
team_image

Özgür KARATAŞ (Genel Müdür / Yönetim Kurulu Başkanı)

team_image

Seyfettin ÖZYURT (Teknik Müdür / Yönetim Kurulu Başkan Vekili)

Kariyerine 1996 yılında başladı. Hem devlet kurumlarında hem de özel kuruluşlarda işletme ve e-ticaret alanlarında çalıştı. 2000-2006 yılları arasında mühendislik odasında çalıştı. 2006’dan beri Haritaevi Havacılık Mühendislik A.Ş.’de Kurucu Ortak ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

1978 İzmit’te doğdu. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Evli ve iki oğlu var.

Kariyerine 1997 yılında başladı. 9 yıl boyunca kamu kuruluşlarında etüt, emlak ve coğrafi bilgi sistemleri alanlarında görev yaptı. 2009’dan beri uzaktan algılama, 3D analiz ve etüt projeleri ile ilgili farklı projelerde çalıştı. Fotogrametri, LIDAR ve 3B analizlerinde uzmanlaştı. 2014 yılından bu yana Yazılım Geliştirme, Havaalanı Standartları, Havacılık Çalışmaları ve Emniyeti alanlarında çalışan Haritaevi Havacılık Mühendislik A.Ş.’de Hissedar ve Teknik Müdür olarak görev yapmaktadır.

1978 Tokat’ta doğdu. 2003 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Evli.

EKİBİMİZ
YÖNETİM SİSTEMLERİMİZ

Şirketimiz, İnternet Portalları ve Mobil Uygulamalar, Bilişim Hizmetleri, Bilgisayar Programları, Basılı veya Dijital Harita veya Mekansal Bilgilerin Üretimi, Havacılık Çalışmaları, Havacılık Teknolojileri, Mühendislik Analizleri veya Hizmetleri kapsamında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 9001:2015

BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 27001:2013