Havacılık ve Teknolojinin Buluşma Noktası
23481
page-template-default,page,page-id-23481,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

HARİTAEVİ GENEL KURALLARI

HARİTAEVİ İnternet Sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

HARİTAEVİ İnternet Sitesine erişiminiz, HARİTAEVİ İnternet Sitesini kullanımınız ve burada yaptığınız işlemler aşağıda belirtilen kurallara ve kullanım koşullarına bağlıdır. Ayrıca, HARİTAEVİ tarafından sunulan ürün ve hizmetlere yönelik HARİTAEVİ İletişim Kanallarından ve HARİTAEVİ tarafından yetkilendirilmiş 3.taraflar aracılığıyla işlem yaparak burada belirtilen kural ve koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Lütfen HARİTAEVİ İnternet Sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kural ve koşulları dikkatlice okuyunuz.

A. HARİTAEVİ İnternet Sitesine ait her türlü mülkiyet ve kullanım hakkı HARİTAEVİ’ne aittir. HARİTAEVİ, Genel Kurallar ve Gizlilik Kuralları da dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, HARİTAEVİ İnternet Sitesinde yer alan her türlü bilgi ve/veya içeriği önceden haber vermeden ve yayım itibarıyla derhal geçerli olacak şekilde her zaman değiştirebilir.

B. HARİTAEVİ İnternet Sitesinde yer alan bilgiler ve her türlü fikri mülkiyet hakkı, bu kapsamda kabul edilsin veya edilmesin görsel ve işitsel içerik ve bunların sunumu ile sayfa düzeni, HARİTAEVİ İnternet Sitesine erişim sağlayan alan adları ve HARİTAEVİ İnternet Sitesine ilişkin veri tabanları ile yazılım kodları HARİTAEVİ’nin mülkiyetindedir veya HARİTAEVİ tarafından üçüncü kişilerden elde edilen kullanım hakkı kapsamında kullanılmaktadır. Hukuken korunan hâller dışında söz konusu bilgi, içerik, tasarım ve verilerin HARİTAEVİ’nin yazılı ön onayı olmadan aynen veya değiştirilerek kopyalanması, çoğaltılması veya dağıtımına izin verilmemektedir.

C.  HARİTAEVİ, İnternet Sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini düzenli olarak gözden geçirmektedir. Bununla birlikte, HARİTAEVİ İnternet Sitesinde yer alan bilgiler değişebilmekte, farklı yorumlanabilmekte ve/veya uygulanabilmektedir. HARİTAEVİ, ayrıca bu bilgilerin güncellenmesi ile ilgili olarak herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.

D. HARİTAEVİ İnternet Sitesi üzerinden üçüncü kişilere ait internet sitelerine bağlantı verilmesi mümkündür. HARİTAEVİ, bağlantı verilen internet sitelerinde yer alan bilgi ve içeriğin doğruluğu, güncelliği, belirli bir amaca uygunluğu veya HARİTAEVİ İnternet Sitesinde veya başka bir mecrada yer alan diğer bilgiler ile uyumu konusunda açık veya örtülü hiçbir taahhütte bulunmamaktadır.

E.  HARİTAEVİ İnternet Sitesi üzerinden yapacağınız işlemlerin, işlem sayfalarında gösterilen şekilde tam olarak yapılması gerekmektedir. İşlemlerin tarafınızdan yanlış veya hatalı yapılması nedeniyle oluşacak aksaklıklardan HARİTAEVİ sorumlu değildir.

F. HARİTAEVİ İnternet Sitesine erişiminiz, HARİTAEVİ İnternet Sitesini kullanımınız ve burada yaptığınız işlemler yukarıda belirtilenler haricinde ayrıca HARİTAEVİ Gizlilik Kuralları kapsamında yer alan Gizlilik Politikası ve Çerezler Politikasında belirtilen şartlara ve HARİTAEVİ Genel Kuralları kapsamında yer verilen kural ve koşullara tabidir. Söz konusu düzenlemeler HARİTAEVİ tarafından sunulan her türlü ürün ve hizmete ilişkin yapacağınız alım ve kullanımların ve taşıma sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasını oluşturur. Aksi burada belirtilmedikçe HARİTAEVİ İnternet Sitesine erişiminiz, HARİTAEVİ İnternet Sitesini kullanımınız ve burada yaptığınız işlemler ile ilgili her türlü ihtilaf münhasıran Türk hukukuna ve Ankara mahkeme ve icra dairelerinin münhasır yetkisine tabidir. Uyuşmazlık durumunda HARİTAEVİ’nin kayıtları Hukuk Muhakemeleri Kanunu Madde 193 uyarınca taraflar arasında yazılı delil teşkil eder.

G. HARİTAEVİ Genel Kuralları metni Türkçe hazırlanmıştır. HARİTAEVİ, kullanım kolaylığı amacıyla HARİTAEVİ Genel Kuralları metnini Türkçe haricinde farklı dillerde yayımlayabilir. Bu durumda Türkçe metin ile diğer dillerdeki herhangi bir tercüme metin arasında anlam veya yorumda çelişki veya tereddüt oluşturan tüm durumlarda Türkçe metin geçerli kabul edilecektir.