Havacılık ve Teknolojinin Buluşma Noktası
24864
page-template-default,page,page-id-24864,page-child,parent-pageid-24239,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Aday Havacılar İçin Coğrafi Sistemler

Başarılı şirketlerin isimleri sadece ürün ve hizmetleri ile değil, aynı zamanda topluma katkıları ile de anılmalıdır. Bu yaklaşıma sahip bir şirket olarak, eğitim kurumlarında “Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında, sivil havacılık alanında eğitim gören kişiler için bulundukları düzeye bağlı olacak şekilde aşağıdaki başlıklarda ücretsiz konferanslar gerçekleştirebiliyoruz:
  • Temel harita kullanım bilgileri,
  • Coğrafi koordinatlar,
  • Grid Koordinatlar,
  • Coğrafi Bilgi Sistemleri,
Bu konu başlıkları esas alınarak datum-projeksiyon sistemleri, yer hizmetlerini ve uçuş operasyonlarını kolaylaştıracak ve daha emniyetli hale getirecek coğrafi verileri temin ve kullanım yöntemleri hakkında genel bilgi sağlamayı amaçlıyoruz.
Hedefimiz coğrafi sistemler hakkında genel kültür oluşması; faydalanabilecek kitle ise liselerin ve üniversitelerin sivil havacılık ile ilgili bölümlerinde eğitim alan öğrencilerdir. Okulunda veya derneğinde, ücretsiz konferans almak isteyen eğitimciler, öğretim üyeleri veya öğrenci kulüpleri bizimle iletişime geçebilirsiniz.
PROJELERİMİZ