Havacılık ve Teknolojinin Buluşma Noktası
Sivil havacılık otoriteleri, havayolu ve hava trafik yöneticileri ile hava trafik veri analizi için; havacılık amaçlı harita oluşturulması için Haritaevi!
23784
page-template-default,page,page-id-23784,page-child,parent-pageid-22485,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Havacılık Mühendislik Analizi

Havacılık, disiplinlerarası bir sektördür. Özellikle sivil havacılıkta, mühendisler, işletmeciler, veri analizcileri, ulastirmacilar vb. teknik disiplinler yanında turizmciler, yer hizmetleri ve bakım onarım personelleri gibi binlerce meslek mensubunun her bir havayolu seferinde katkıları ve emekleri mevcuttur.

Hava tarafında, uçuş prosedürlerinin tasarlanmasindan, rota analizi, optimizasyonun yorumlanması ve hava taşıtlarının izlenmesi vb. tüm operasyonlar, elbette harita destekli icra edilmektedir.

Kara tarafında, havalimanlarının yer seçimi, inşaat projeleri, inşaat ve sonrası hizmetler, terminal içi navigasyonlar, havalimanı çevresinde imarları düzenleyecek mania planları gibi Harita Mühendislik uygulama alanları mevcuttur.

Haritaevi, sivil havacılık otoriteleri, havayolları ve hava trafik yöneticileri ile hava trafik veri analizcileri için; havacılık amaçlı haritaların oluşturulmasında, geliştirilmesinde veya güncellenmesinde uzmanlaşmıştır. Ekibimiz, havacılık sektöründeki bütün paydaşların; gereksinimlerini dinler ve bunlara göre ideal kapsamda çözümü hazırlar. Bu aşamada, uygun teknolojinin seçimi, saha operasyonları, analiz ve raporlamalar için hata kaynaklarını en aza indirecek yöntemlerin oluşturulmasında uzmanlığımız fark yaratır. Başarılı bir mühendislik analizi için; ölçme, haritalama, CBS, 3D Modelleme, web/mobil uygulama geliştirme ve görselleştirme konularında yirmi yıldan fazla mesleki deneyimle oluşturduğumuz birikimlerden, sizin için en ideal çözümü temin edersiniz.

Mühendislik analizlerinde, ISO 27001 ve ISO 9001 standardizasyonlarıyla; Haritaevi, havacılık sektörüne her zaman yüksek nitelikli hizmet sunmaktadır.
PROJELERİMİZ