Havacılık ve Teknolojinin Buluşma Noktası
Havalimanı kara tarafında terminal içine dair CAST yazılımıyla kaliteli simülasyon çözümlerini Haritaevi gerçekleştirir.
22574
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22574,page-child,parent-pageid-21814,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Havalimanı Simülasyonu

Havalimanları, büyük yatırım gerektirir. Havalimanları operasyona açık iken planlama ve tasarım konularında operasyonel kısıtlamalar söz konusu olur.
Simülasyon teknolojileri, yatırımlarınızı riskten korumanız ve kısıtlamalarınızı aşarak analiz ve planlama yapmanıza yardımcı olacaktır.

Haritaevi, Türkiye havalimanlarının büyük çoğunluğunun inşaatını ve işletmesini gerçekleştiren DHMİ Genel Müdürlüğü’nün terminal kapasitesi simülasyon programı tedarikçisidir. Çalışmalar CAST yazılımı kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

Havalimanı verimliliği ve havalimanı geliştirme için simülasyon yazılımı edinmek veya simulasyon hizmeti almak isterseniz, lütfen bize yazınız.

Ölçeklendirilebilir ve modüler havacılık yazılımı çözümü olan CAST, havaalanı simülasyonu, kapasite planlama, kaynak tahsisi ve gerçek zamanlı tahmin tabanlı havaalanı yönetimi için modüller sunmaktadır.

CAST kullanımı, yatırımlar ve operasyonlar için maliyeti düşürür, karar alma ve planlama süreçlerini hızlandırır, sorunsuz, güvenli ve dakik operasyonları destekler. CAST çözümleri, operasyonel ve gerçek zamanlı optimizasyonun yanı sıra stratejik ve taktiksel planlamayı da kapsar.

PROJELERİMİZ