Havacılık ve Teknolojinin Buluşma Noktası
24960
page-template-default,page,page-id-24960,page-child,parent-pageid-21814,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

HAVALİMANI TASARIMI VE MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ

Havalimanlarında ihtiyaçlar doğrultusunda, özellikle pist, apron, park yerleri vb. terminalin hava tarafına ilişkin kritik konularda mühendislik ölçmeleri, hesaplamalar ve analizler yapılmaktadır. Bu doğrultuda mühendislik çalışmalarının daha kapsamlı yapılması, geliştirme ve proje yorumlarının alternatiflerle analiz edilebilmesi için simülasyon yazılımları kullanılmaktadır.

Mühendisler, mimarlar, planlamacılar ve tasarımcılar, kapsamlı 2D ve 3D yolcu, kargo ve askeri uçakların ve yer destek araçlarının kütüphanesiyle çalışarak, uçak alanı gereksinimlerini, taksi yolu trafiğini, şerit tasarımlarını ve daha fazlasını bu yazılımlar ile kolayca değerlendirebilmektedir.

Haritaevi, sektördeki en son teknolojileri kullanarak ICAO’nun havalimanı tasarım standartlarına uygun, eksiksiz çözümler sunmaktadır. Size daha iyi, daha güvenli ve daha verimli havalimanı operasyonlarına sahip olmanız için uzmanlığımızı sunuyoruz. Haritaevi, taksi operasyonlarından, yer hizmetlerine, park etmekten pist standartlarına kadar, hava tarafında gerçekleşen tüm havalimanı operasyonlarınızın güvenli ve verimli olduğundan emin olmak için literatür bilgisini ve 3D ve 2D mekansal veri uzmanlığını kullanır. Daha fazla trafik hacmiyle sonuçlanan daha büyük uçakları barındırmanıza izin vermek için daha iyi taksi yolları, uçak park yerleri veya apronlar tasarlamanıza yardımcı olabiliriz.

airport design
aviplan
aviplan
PROJELERİMİZ